WollemiPine.com - news from the official home of the Wollemi Pine.
Wollemi Pine
English English | Polski Polski
scale
line
scales
 

Printer friendly Drukuj
Nowości
..............................
"Wielkie odkrycia na naszym globie nie zadarzają się częściej niż raz na 100 lat." dr Barbara Briggs, Królewski Ogród Botaniczny w Sydney

Artykuły prasowe
Setki artykułów i informacji z prasy, książek, radia i telewizji na świecie od momentu odkrycia Wollemi Pine w 1994 roku.
Zobacz niektóre z nichZobacz niektóre z nich

Newsletter
W tym dziale planujemy publikować informaxje i nowości na temat Wollemi Pine w Polsce. Jeśli chcesz być na bieżąco, dopisz swój adres e-mail do naszej listy mailingowej.
Zarejestruj sięZarejestruj się

Czy wiesz że...?
.........................
PIERWSZY W POLSCE OKAZ WOLLEMII SZLACHETNEJ (WOLLEMI PINE) NA AUKCJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !

Firma Plantpol Zaborze razem z Ambasadą Australii przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy w Polsce okaz niezwykłej rośliny Wollemi Pine, jednego z najrzadszych i najstarszych drzew na świecie.
Ten wspólny projekt wzbogacił zasoby fundacji Jurka Owsiaka zbierającej fundusze na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz na naukę udzielania pierwszej pomocy.
Uroczyste przekazanie drzewka Wollemi Pine wraz z certyfikatem nr 1 odbyło się w siedzibie firmy. Po swoją wylicytowaną "roślinę z epoki dinozaurów" miłośnik ciekawych okazów przyjechał z Częstochowy wraz z całą rodziną.
Więcej na tej stronie.
    
Images of the Wollemi Pine
 
scale
© 2006 Wollemi Pine. Trademarks of the Wollemi Pine Group Mapa serwisuSite Map     Kontakt z namiKontakt z nami
corner